Senin İçin Kampanyası Gazi ve Şehit Yakını

2019-10-24 18:40:26

• Kampanya 20.05.2015 – 31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Gazi ve şehit yakını müşterilerimiz, T.C Nüfus cüzdanı ve Emekli Sandığı Serbest Kartı ile başvuru yaparak, Senin İçin Kampanyası’ndan faydalanabilirler. Başvuru yapan gazi ve şehit yakınının 1. derece yakını (aynı soyadı taşıyan anne, baba, eş ve çocuklar) ise gazi ve şehit yakını aylığı aldığını gösterir belge ve T.C Nüfus Cüzdanı ile bu kampanyadan faydalanabilirler.

• Kampanya kapsamında gazi ve şehit yakını müşteriler; gazi ve şehit yakını Kablonet tarifelerinden birisine ve KabloTV tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.

• Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.

• Kampanya kapsamında, Analog KabloTV kurulum ücreti (43 TL), Kablonet aktivasyon ücreti (35 TL) ve KabloTV aktivasyon ücreti (35 TL) alınmayacaktır.

• Kampanya kapsamında gazi ve şehit yakını müşteriler; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Gazi ve şehit yakını Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV tarifesine abone olacaklardır. İlk ay Sinema Kanalları ve KabloTV Üst Paket şifresiz olarak bir ay boyunca kampanyaya giriş yapan tüm gazi ve şehit yakını müşterilere sunulacaktır.

• Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Kablonet (12,50 TL) ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV (12,50 TL) tarifesi 25 TL olarak uygulanacaktır.

• Gazi ve şehit yakını müşteriler, talep ettikleri KabloTV ve belirlenen Gazi ve Şehit Yakını Kablonet Tarifelerinden biriyle kampanya başvurusu yapabileceklerdir.

• Gazi ve şehit yakını müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşterinin kampanyaya KabloTV Üst Paket veya sinema kanalları ile başvuru yapması durumunda ilk ay üst paket / sinema kanalları için ilave fatura çıkarılmayacak olup KabloTV Temel Paket faturası çıkarılacaktır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca dilerlerse KabloTV Temel Pakete geçiş yapabilecektir.

• Gazi ve şehit yakını müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Gazi ve Şehit Yakını Tarifesi dışındaki, Gazi ve şehit yakını Kablonet tarifelerinde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında fiyat olarak ileri yönlü hız değişikliği olarak kabul edilebilecek başka bir tarifenin de müşterilere sunulması durumunda aynı hesaplama yöntemi kullanılacaktır.