KAMUDA GÖREV YAPAN ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

2019-10-24 18:27:26

Genel Başkanımız Önder Kahveci, konfederasyonumuza bağlı Türk Büro-Sen’in düzenlediği toplantıda, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda göreve başlayan Şehit Yakınları ve Gazilerimiz ile bir araya geldi.

Toplantıda Türk Büro-Sen Genel başkanı Osman Eksert, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve davetliler de hazır bulundu.

ÖNDER KAHVECİ: ŞEHİT YAKINLARIMIZ VE GAZİLERİMİZ BİZLERİN BAŞ TACIDIR

Davetlilere hitap eden Genel Başkan Önder Kahveci konuşmasına, tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimize şükranlarını sunarak başladı. Kahveci, “Türkiye Kamu-Sen milli bir Konfederasyondur. Ülkemizin, devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü temeline alan bir sivil toplum kuruluşudur.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda örgütlü olan Sendikamız Türk Büro-Sen’in etkinliğinde bir aradayız. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, Gazilerimizin ve Şehitlerimizin bu ülkeye verdikleri değeri hepimiz biliyoruz. Türkiye Kamu-Sen her zaman sizlerin yanındadır. Şehitlik mertebesinin önemini, Gazi olmanın ne demek olduğunu tüm hücrelerine kadar hisseden bir kuruluşuz biz.

Biz Sendikal mücadelemizin temeline vatan topraklarımızın korunmasını ve kamu çalışanlarının haklarının gözetilmesini koyduk. Kamu çalışanlarının insanca yaşayabilecekleri ücretler alması için mücadele ediyoruz. Devletimizin ve Milletimizin bekası bizim için her şeyden önemlidir. Bu yolda canlarını veren tüm şehitlerimiz bizim canımızdır, sizler de onların emanetisiniz. Gazilerimiz başımızın tacıdır.

ÖNDER KAHVECİ: TÜRK BÜRO-SEN’E GÜÇ KATARAK SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜNÜ KOLAYLAŞTIRACAKSINIZ

Kamuda yaşayabileceğiniz tüm sorunlara hakimiz ve bu sorunları çözmeye ve sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. Hizmet kolunuzda örgütlü olan Sendikamız Türk Büro-Sen sorunlarınızın çözümü için canla başla mücadele etmektedir. Bu noktada sizlerde Sendikamıza üye olarak destek veriniz, sorunları hep beraber çözelim. 

Kamuda kurulan kurum Sendikaları maalesef sorunları çözme noktasında yetersizdir. Hele hele Şehitlerimizin ve Gazilerimizin isimleri istismar edilerek kurulan Sendikalar maalesef hiçbir sorunu çözemeyecektir. Güçlü bir Sendikal mücadele için Sendikamız Türk Büro-Sen’e üye olunuz. Bu isimleri istismar ederek Sendikal yapı kurmaya çalışanlara müsaade etmeyelim. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.